Catapult Saga یک فانتزی دوست داشتنی

 

بازی Catapult Saga یک بازی آنلاین پرطرفدار برای سیستم عامل اندروید است و بازی کننده هایی از سراسر جهان در آن حضور پررنگی دارند.هرچند که چندوقتی است بدلیل پشتیبانی نه چندان خوب تیم سازنده بازی آن شور و نشاط سابق را از دست داده است. با این وجود هنوز هم میتوان حس خوبی هنگام انجام بازی تجربه کرد.

شاید در ابتدای ورود به بازی با یک فانتزی بچه گانه رو به رو شوید و به کلی از انجام بازی ناامید شوید اما بهتر است کمی صبور باشید! چند ساعت بعد متوجه می شوید افراد زیادی در بازی سنی بین 30 تا 60 سال دارند.پس مطمئنا با یک بازی بچه گانه رو به رو نیستید.

روند کلی بازی تلاش برای افزایش Level و بهبود لباس ها و اسلحه تان است.مسابقه بین افراد هم برای شکست دیگری توسط اسلحه است و مسلما هرچه نیروی حمله، دفاع و سایر قابلیت های شما بیشتر باشد پیروزی از آن شما خواهد شد.

در بخشی از بازی میتوانید تجهیزات خود را ارتقا داده و خودتان را نیرومندتر کنید.در بخش ارتقا دادن کمی فاکتور شانس هم به بازی اضافه میشود به گونه ای که با هر یک سطح ارتقا، درصد موفقیت برای دومین ارتقا کم و کمتر میشود و همین مسئله باعث تمایز کاربران میشود.

در بخش فروشگاه بازی، در هر سری 6 وسیله قرار میگیرد و این لیست هر چند ساعت یکبار تعویض میشود.وسایل در این بازی به چند دسته تقسیم میشوند که هرکدام قدرت خود را دارند.این تفاوت در رنگ کادر آیکون مربوط به هر وسیله مشخص است. رنگ نارنجی ، بنفش ، سبز و بدون رنگ یک دسته بندی بسیار مهم بین تجهیزات بازی است که از قوی به ضعیف نام برده شدند.

یکی از هیجان انگیزترین بخش های بازی بخش World Raid است.در این بخش همه بازیکنان در سراسر جهان با یک موجود به نام Giant رو به رو میشوند و بر اساس میزان xp که توانسته اند ضربه بزنند لیست شده و جوایز خوبی به 100 نفر اول داده میشود. نفرات اول تا سوم بهترین جوایز را از آن خود میکنند. گفتنی است که بازیکنان در این بخش در دسته بندی های 10 لولی قرار میگیرند.

در یک قسمت دیگر، لیستی از بازیکنانی که بیشترین پیروزی را در یک روز دارند وجود دارد و باز هم بر اساس رتبه در این لیست جوایزی به بازیکنان داده میشود.

در روزهای آغازین عرضه این بازی آخرین سطح بازی 50 بود اما با توجه به استقبال بی نظیر بازیکنان، تیم توسعه دهنده 10 لول دیگر به بازی اضافه کرد اما پس از مدتی تعداد بازیکنان لول 60 زیاد شد و باز هم خواستار افزایش لول ها شدند.اکنون آخرین لول بازی 70 است که البته باز هم احتمال افزایش آن وجود دارد.

 

بخش ها و گزینه های زیادی در بازی وجود دارد که نمیشود همه آن ها را بررسی کنیم.بهتر است خودتان بازی را دریافت و تجربه کنید.تجربه ای که شاید چندین سال از آن لذت ببرید!

این بازی هم اکنون در مارکت ایران اپس با نام Catapult Saga HD قابل دریافت است.